Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Coupé

Нове купе CLA

Детальніше про моделі

Coupé

Mercedes-Benz CLE Coupe

Детальніше про моделі

Седан

Новий седан Mercedes-Benz Е-Класу

Детальніше про моделі

Універсал

Новий універсал Mercedes-Benz E-Класу

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS FL

Новий Mercedes-Benz GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Maybach FL

Новий Mercedes-Maybach GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQA FL

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQB FL

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Додаткові опції

Додаткові опції

Більше можливостей для вашого EQB.

Ще більше комфорту, безпеки чи функціоналу: вивчіть усі доступні варіанти додаткового обладнання, які можна замовити разом у будь-якому із трьох пакетів обладнання.

Комфорт

Панорамний дах зі зсувним люком.

Як при відкритому, так і при закритому панорамному даху зі зсувним люком ви відчуєте чудове почуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Навіть зовні великий зсувний люк справляє незабутнє враження, оскільки надає екстер'єру автомобіля легкість та ексклюзивність.

У сонячні дні за потреби можна притінити салон за допомогою сонцезахисної шторки з електроприводом. Панорамний дах зі зсувним люком у припаркованому автомобілі можна відкривати та закривати з вулиці – за допомогою ключа від автомобіля з функціями літнього відкривання та комфортного закривання.

Пакет ENERGIZING Plus.

Зарядьтеся енергією під час поїздки: система керування комфортом ENERGIZING виконує аналіз поточних даних, наприклад, дорожньої ситуації, погоди, тривалості поїздки, а також здоров'я водія. У рамках десятихвилинних програм передбачена активація таких функцій, як опалення, вентиляція та кондиціювання, світлодіодне підсвічування салону, музика, функції сидінь, наприклад підігрів або масаж (недоступно для лінії виконання AMG Line), – в результаті водій почуватиметься комфортніше і довше залишиться в тонусі.

Підігрів сидінь водія та переднього пасажира.

Підігрів швидко нагріває подушки та спинки сидінь до приємної температури. Доступно три рівні інтенсивності підігріву сидінь.

Підігрів рульового колеса.

Мультифункціональне рульове колесо, що підігрівається, дуже швидко зігріє руки водія в холодні дні, так як підігрів рульового колеса працює незалежно від системи обігріву автомобіля.

Адаптивні амортизатори.

Більше задоволення від керування на поворотах або вищий рівень комфорту в далеких поїздках – ходова частина з адаптивними амортизаторами здатна багато на що. За допомогою DYNAMIC SELECT можна вибрати режими Sport, Comfort або Eco.

Регульовані за допомогою електроприводу сидіння водія та переднього пасажира з функцією пам'яті.

Функція пам'яті дозволяє зберегти та використовувати до 3 різних положень сидіння. При цьому можна просто підлаштувати положення сидіння, використовуючи плавне електричне регулювання. Якщо ви створили профіль користувача, його потрібно активувати на центральному дисплеї, щоб відкривати особисті налаштування.

Пакет мультиконтурних сидінь.

Пакет мультиконтурних сидінь «підганяє» сидіння, подаючи більше або менше повітря в бічні валики, як костюм, зшитий на замовлення. Якщо бічні валики спинок будуть прилягати щільніше, це покращить бічну підтримку для маневрів у спортивному стилі. Надувні камери створюють масажний ефект в області поперекового вигину.

Підігрів та вентиляція сидінь водія та переднього пасажира.

Система підігріву та вентиляції сидінь вентилює та охолоджує передні сидіння. У холодну погоду система підігріву сидінь швидко нагріває поверхні подушок та спинок сидінь до комфортної температури.

Безпека

Система PRE-SAFE®.

Система PRE-SAFE® використовує час перед можливою аварією на вашу користь. Для зменшення навантажень, що виникають при цьому, передбачено безліч рішень. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound відтворює шум із динаміків, який змушує спрацювати захисний рефлекс: ваш слух на короткий час відключається, що захищає його від гучних звуків під час аварії.

За допомогою системи PRE-SAFE® передні ремені можуть натягуватися електронатягувачами у небезпечній ситуації для більш щільного прилягання до тіла. При цьому переміщення пасажирів уперед при гальмуванні та бічному заносі може зменшуватися перед загрозою аварії. У певних випадках автоматично закриваються бічні стекла або панорамний дах. Додатково сидіння переднього пасажира може переміститися в положення, що є більш безпечним при зіткненні.

Пакет допоміжних систем.

На шляху до повністю автоматизованого водіння: сучасні системи допомагають скоригувати швидкість, рульове керування та дії водія у разі виникнення небезпеки зіткнення. Безліч датчиків розпізнає і оцінює навколишню обстановку в режимі реального часу, щоб звести ризики аварії до мінімуму, - всі дані, що отримуються, надходять в інтелектуальну систему. Це дозволяє забезпечити ефективний захист та безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Система розпізнавання дорожніх знаків.

Система розпізнавання дорожніх знаків завдяки інтелектуальному аналізу даних з камери та картографічного матеріалу може розпізнавати обмеження швидкості, заборони на обгін, а також їх скасування. Вона також може показувати позначки, що забороняють в'їзд, і попереджати про заборону в'їзду.

Бічні подушки безпеки в задній частині салону.

Бічні подушки безпеки в задній частині салону можуть захистити область грудної клітки пасажирів, що знаходяться на крайніх задніх сидіннях, при сильному боковому ударі. Для цього пневмоподушки сидінь розкриваються у просторі між бічною частиною дверей та пасажиром.

Захист автомобіля URBAN GUARD.

Пакет захисту URBAN GUARD забезпечує всебічний моніторинг. Він включає протиугінну сигналізацію, а також захист від буксирування, що розпізнає зміну положення автомобіля.

Атермальне скління з темним тонуванням.

Завдяки темному тонуванню бокового скла ззаду, а також заднього скла автомобіль набуває спортивного та індивідуального зовнішнього вигляду. Одночасно тонування захищає пасажирів на задніх сидіннях від сторонніх поглядів та прямих сонячних променів.

Функціональність

Інноваційний пакет MBUX з асистентом салону MBUX та проекційним дисплеєм.

Цифровий центр керування у салоні: цей пакет розширює функціонал передньої панелі та мультимедійної системи MBUX. Поєднання інноваційних рішень і елементів оснащення, що добре зарекомендували себе, таких як проекційний дисплей і асистент салону, створюють ідеальні умови для комфортного управління. Наприклад, за допомогою рухів пальців та рук можна легко та безконтактно активувати деякі функції.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфону забезпечує злиття мобільного телефону та мультимедійної системи за допомогою Apple® CarPlay® та Android Auto®. Завдяки цьому ви отримуєте зручний доступ до найважливіших програм смартфона. Також ви можете швидко та просто користуватися сторонніми програмами, наприклад Spotify.

Мультифункціональне спортивне рульове колесо.

Мультифункціональне спортивне рульове колесо з оздобленням зі шкіри наппа, з хромованими панелями управління і мікроволокном DINAMICA в зоні хвата дуже зручно у використанні. При різких змінах напряму воно чудово підходить для динамічної манери водіння.

Підсвічування простору навколо автомобіля з проекцією фірмового логотипу.

Підсвічування простору навколо автомобіля проектує світлодіодний фірмовий логотип у зонах біля відчинених передніх дверей. Це не тільки підвищує привабливість автомобіля у темряві. Крім того, це підвищує комфорт посадки та виходу з автомобіля за рахунок додаткового освітлення.

Шини з можливістю руху після проколу.

Залишайтеся мобільними навіть при втраті тиску в одній або кількох шинах. Завдяки посиленим боковинам шин ви можете без ризику залишити небезпечну зону, наприклад тунель або автомагістраль, та дістатися найближчої станції технічного обслуговування.

Склоомивач, що обігрівається.

Для забезпечення вільного огляду і, відповідно, безпечного руху навіть за низьких температур система склоомивача оснащена обігрівом. Завдяки цьому, крім іншого, вдається уникнути зледеніння, неминучого в зимовий період. Ви можете оптимально очищати лобове скло.

Роздільна сітка.

Роздільна сітка може захистити від слабко зафіксованих предметів у багажному відділенні. Роздільна сітка при цьому дуже проста у використанні. Ви можете встановити або зняти її за дві секунди.